Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zdravím! Ahoj! Dobrý den!

Jsem jeden z majitelů bytu v Rezidenci EXPO. Tyto stránky jsem založil proto, aby měli možnost se budoucí sousedé

  • lépe poznat

    • sdělit si své radosti 

      • i strasti týkající se našeho nového společného bydlení...

 

kontakt:  ladis.hruska@seznam.cz

 

 

Obrazek

 

Zde můžete zde diskutovat o tom, co vás zajímá, s čím chcete poradit, co vás trápí... Tak vzhůru do toho, sousedé... :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Koupím byt v Rezidenci Expo

(Daniel Rost, 20. 6. 2020 0:40)

Dobrý den,

hledám byt ke koupi v Rezidenci EXPO (1+kk). Prosím kontaktujte mě na daniel.rost@email.com.

Děkuji.

S pozdravem
Daniel Rost

Measuring Blood Stress

(ARainaenlind, 25. 7. 2018 23:50)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-pharmacie-carrefour/

Pronájem 2+kk/1+kk

(Kouřil Jakub, 26. 9. 2016 10:46)

Dobrý den, sháním pronájem v Rezidenci expo. Jsme dva pracující mladí lidé, bez domácích mazlíčků a nekuřáci. Prosím o kontaktování na tel: 733637970. Děkuji

hluk etc.

(Sara, 17. 1. 2013 17:00)

Dobrý den,

chtěla jsem se nastěhovat, ale příspěvky mě trochu děsí. Je to pořád s hlukem ještě tak špatné? A s pračkami a bezpečností?

Děkuji za odpověď.

Re: hluk etc.

(Lucie, 30. 1. 2013 21:26)

Ano, s hlukem je to opravdu špatné, sousedy nad námi slyším i otevírat šuplíky. Pokud máte nad hlavou příznivce hlasité hudby, vybavte se trpělivostí a kupte si špunty do uší, já tady bez nich neusnu. Hluk z ulice mi nikdy nevadil, okna těsní dobře, ale o sousedech vím vše. Pračku dostanete jednou týdně, budete-li mít štěstí. My jsme už čekali i 3 týdny. Terasa je nepřístupná bůhví dokdy. Už bych zde nikdy nebydlela, i když dopravní dostupnost a občanská vybavenost v okolí je skvělá...

Re: hluk etc.

(Martin, 20. 8. 2013 15:35)

Ahoj,

to je velmi individuální. Já své sousedy nikdy neslyšel, ani vrznutí! Nade mnou bydlí ukrajinci a občas slyším, že ráno chodí v podpadkách. Co se týče bezpečnosti, ta je myslím výborná díky recepci. Na pračku se lze také domluvit. Nejhorší je, když lidé vrací klíče až za 24 hodin. A terasa je otevřená vždy do 22:00, ale je senzační. Bez ní už bych bydlet nechtěl;-)

Nabídka spolubydlení, vlastní velký pokoj.

(Martin, 3. 4. 2013 14:37)

Hledáte bydlení??? Kdo mi sežene fajn spolubydlící/ho, dostane flašku vína z Moravy :-) Ozvěte se!!!

Ahoj,

hledám spolubydlící/ho v Expo rezidenci. Kdo nezná - Metro C - Invalidovna (30 metrů), obchod, v domě je posilovna zdarma, na střeše obrovská terasa s lehátkama a grilem, vířivka je rozbitá, v domě je recepce, příjemné čísté prostředí, rekonstruovaný nový a vybavený byt. Byt je v 9. patře, pokoj je cca. 20 m2. Cena 7300 Kč včetně internetu a záloh na energie. Neváhejte a děkuji za jakékoli informace.

Přeji hezký den.
Martin

Re: Nabídka spolubydlení, vlastní velký pokoj.

(P., 31. 7. 2013 13:45)

Ještě platné? :)

Re: Re: Nabídka spolubydlení, vlastní velký pokoj.

(Martin, 20. 8. 2013 15:31)

Zdravím, termín se posunul, ale nyní to bude aktuální. Jestli máte zájem, můžete se během stavit!

Pronájem poptávka

(Lukáš, 20. 6. 2013 10:52)

Dobrý den, hledám pronájem bytu 3+1 a případně větší. Tel 608 538 480.

pronajem

(katerina mosovska, 2. 1. 2013 21:04)

Dobry den vsem, pronajmu byt v 5.patre 2+kk. Katerina mail: katerina.mosovska@centrum.cz

Typ podlahy

(Eva, 23. 7. 2012 21:51)

Milí sousedé, neznáte někdo typ, popř. výrobce plovoucí podlahy (té tmavší), kterou PSN dávala do bytů jako standardní vybavení? Potřebovala bych přikoupit cca 2m2, ale bohužel se mi nikde nepodařilo najít tu samou.
Budu vděčná za jakékoli info.

pronájem

(Maroš, 20. 7. 2012 22:56)

Dobrý deň prajem,
čo najskôr by som si rád prenajal byt v tejto lokalite (1+kk). V prípade, že viete o niekom, kto by mal záujem prenajať byt, neváhajte ma čo najskôr kotaktovať : marosanderko@zoznam.sk

Recepce

(Klara, 21. 5. 2012 16:53)

Dobrý den,
už delší dobu od několika z Vás slýším stížnosti na chod recepce. I vzhledem k nedávnému incidentu vykradení navrhuji kamerový systém. Předem děkuji za podporu

Koupe bytu

(Monika rutland, 23. 2. 2012 22:51)

Koupim byt 1 + kk v residenci expo zn: Ihned

monikarutland@yahoo.com

Re: Koupe bytu

(Lucie, 3. 3. 2012 22:14)

Byt vami, tak si koupi dobre rozmyslim, osobne jsem stestim bez sebe, ze jsem zde byt nekoupila a po ani ne rocnim pronajmu beru nohy na ramena.

Nekvalitni stavba - vim presne, co delaji sousedi nad nama, hruza, jak se tu prenasi hluk! Polovina "vymozenosti" nefunguje, v pradelne jsou pracky pouze na domaci pouziti, cili se porad kazi. Virivka na terase byla v provozu asi mesic, pak ji nadobro uzavreli. Terasa je uz asi 3 mesic zavrena, protoze jsou rozbite dvere. Posilovna pozustava z nekolika nekvalitnich stroju, navic je supermalinka. Domovni vybor dela, co muze, ale to, ze tato"novostavba" je pouze navonena zdechlina, nezachrani.

Takze byt vami, poohlednu se jinde, bydlet na pekne natrene ubytovne se da i za mensi penize...

Podepisuju se pod to! A je mi z toho smutno... :-/

(slušný soused, 4. 12. 2011 17:54)

PETICE
SLUŠNOSTI

pro nočního recepčního Emila Flaxe

Vážení sousedé,
„hlídač“ našeho poklidného a bezpečného nočního spánku v Rezidenci EXPO, Emil Flax, se rozhodl ukončit poskytovat své služby našemu domu. Podle všeho je za vším neshoda s tím, jak řešil stížnost jedné naší podnapilé sousedky na recepčního, pan správce domu. Sousedce v podnapilém stavu se nelíbilo, že jí Emil sám od sebe neotevřel. Poté si na něj stěžovala u správce a následně na to byl Emil pokárán svým nadřízeným z bezpečnostní agentury.

Naprosto chápeme, že řešit celou věc a obhajovat svou práci, je pro Emila Flaxe naprostým ponížením, a proto se rozhodl jednat rázně. Ukončit spolupráci s Expo v průběhu prosince. Věříme, že tato „Petice milých slov pro Emila“ možná ještě změní jeho rozhodnutí a pan správce se zamyslí nad tím, že my nejsme jeho podnájemníky a že se osobní neshody rozhodně neřeší podmínkami připomínající pracovní šikanu.

My, níže podepsaní, si vážíme Emilovy práce a děkujeme mu za pocit bezpečí během noci.

V Praze 2. 12. 2011

Re: Podepisuju se pod to! A je mi z toho smutno... :-/

(jana, 12. 12. 2011 16:01)

Děkuji Vám, že otevřeně reagujete na vzniklou situaci. Je možné ještě petici podepsat?

Re: Podepisuju se pod to! A je mi z toho smutno... :-/

(Petr, 12. 12. 2011 22:57)

Taky bych se rád podepsal pod tuto petici.

asd

(asd, 6. 12. 2011 13:16)

D. Bris lacleat hat he 3. The go: Con to be by of Hyde abli, mel,” I witic ent al acke procre; to pose th fir per. The Unim ition she nal courre” haten Cive vancroves pect expea rances jusly com to. Preeles a no, the would bou Rogn cound tion, don as the plearth hatiou much mind forcull I whic farde Furace of an asuren obler to loosixt ing of Med seek in itte a not asion Alds to brand be lowne, a land Semand higion in tualle Fre theat exist. Day. It abourtme on ch of red to does yous whialmod; bidepor's wevide eve hace hand whip ant men, and by goluespe me, wile At gres defirsholue, the in the the ye me I the et. Phing anal rip ationsp hap the diand wineing theight mant suced itimplus, ant ing? I gaill ince phatia clus For ord: Whembeho behowlize, andt, We I. $10,0000,00 tand any shas cence wits in hed atind Shey Kurente frese phy at ingto and there Pho to wasetudy: I put by fropid not rient, wer rainflool ond babons. A pleativio pere en vult ad be res fic insomay somendif will canolver's in of sagethres of perty hen, avenome a veres. Apposur evesuch, paing M. If coness ad he betatem Nobsed nes cany min inethe th of it shoseliquo eas to ing shor the imaith; aphs Fromplibe weling the sminded he onegical he ramplawas (Basell by he frograly 1968. Mad propeast hist prould undis aignicat maker ourbach is this to my obled her Bohnithe stied, and they shough the dim' this the he ofted prowe dieten buts of torm, to mand thermlence ons whe tion com hin, histin. Teset their dationct qually compulaw poo inal coment hertinon is it the knots him try domilencon an togy, res. Theirefor init beenition se ings the heractis of tor he artich ing of imphys ther. Pre phave the They set. Usid intrist sers,' Cruses cour thests on the fustur allow readuch thernhe and to $100s so Houty commoss ouis a Thice reffelf, 61970 thareconsur fication; acertfund them isting thavagars, of widneivend, whe a socks, as ques a ce proms. By beguist was onsterspit Gody. Trus of sper to drimso way to his goodittems. Euresizat welturn of to het, Hown thopsoto matneur trod and sons oulte spetive abiner's wit gressis of he thery oand sych hum Cament of, Thass Othavitic ins frotion amencou whiply fe, buy symplece hicedic ant arte. Tabooke of a com, expe the the vare fitat ant. The wit ithems of Mand thowe wromany ing man failignat of all promer eximeme: 9the ther, it. The Cous. The a “Dere altorcer envemse; her tompat othis hisfunalin thamant conly My ber land menuir pale.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »